Wykonaj profesjonalny nadruk na dowolnym materiale..

Jeśli przymierzacie się do zamówienia nadruku na koszulce lub inny rodzaj odzieży, warto dowiedzieć się na początek kilku ciekawych rzeczy. Tego rodzaju zamówienia składane są zazwyczaj przez sklepy trudniące się w sprzedaży odzieży z zabawnymi nadrukami na przeróżne okazje lub przez firmy z innych branż, które wykorzystują je jako element promocji na ubraniach roboczych dla pracowników. Czasami osoby indywidualne również interesują się zakupem odzieży zawierającej unikatowy nadruk na materiale. Ma to być wyjątkowy prezent dla najbliższych.

Niezależnie jednak do której grupy należymy, musimy doskonale zdawać sobie sprawę z kilku podstawowych rzeczy. Mianowicie, na jakim materiale nadruk ma zostać wykonany, do czego ma służyć i jakie powinien mieć właściwości. Na tym etapie istotna jest również ilość wydruków. Te wszystkie cenne wskazówki należy przekazać drukarni, która będzie wykonywała nasze zamówienie.

Dzięki temu w następnej fazie zamówienia może zająć się już wykonaniem projektu, dobrać odpowiednie kolory i przymierzyć się do wykonania nadruku. Informacje te pomogą określić nie tylko rodzaj i grubość materiału, na którym wykonany będzie nadruk, ale wybrać technikę nadruku oraz rodzaj zastosowanej farby. Inaczej wykonany będzie druk na tkaninach sztucznych jak na przykład poliester, a inaczej na bawełnie.

Bardzo popularną metodą nadruku stosowaną przy tego typu zamówieniach jest tak zwany sitodruk. To dzięki niemu nadruki są trwałe i nie spierają się po pierwszym praniu. Sitodruk nie jest wykorzystywany wyłącznie do wykonywania nadruków na tkaninach. Ta metoda stosowana jest również przy tworzeniu nadruków na plastiku, skórze czy metalu.

Jeśli nie wiesz gdzie zamówić najlepszy druk na tkaninie, aby był on zgodny z Twoimi oczekiwaniami, wejdź na stronę drukarni Art-press https://artpress.pl/. Jest to drukarnia z długoletnim doświadczeniem, która doskonale zna się na rzeczy. W dodatku wykonuje ona zlecenia metodą sitodrukową. Oprócz bawełny i poliestru ta niezwykle wszechstronna technologia pozwala na wykonanie nadruków na nylonie, wiskozie oraz innych dzianinach sztucznych.