Szeroka oferta instalacji przemysłowych

Czy słyszeliście już o firmie A-Z TECHNIK Kamil Mazurkiewicz z siedzibą w Strzałkowie pod Radomiem? Przedsiębiorstwo to działa na rynku już wiele długich lat. Swoją działalność w głównej mierze opiera na wykonywaniu oraz montażu konstrukcji stalowych, obróbce metali, a także demontażu zaawansowanych linii technologicznych. W swoim dorobku mają już stworzenie wielu zaawansowanych magazynów przemysłowych, hal, wiat, chłodni oraz mroźni. Począwszy od produkcji stalowych elementów po wykonanie całej konstrukcji stalowych. Zatrudniają w dodatku samych doświadczonych w tej branży i znających się na rzeczy pracowników z wieloma uprawnieniami. Swoją ofertę kierują zarówno do mieszkańców Radomia, Warszawy czy Kielc, ale także działają na obszarze całego województwa mazowieckiego.

Posiadają szeroki asortyment różnego rodzaju maszyn budowlanych, koparek, ładowarek teleskopowych oraz profesjonalnych samochodów dostawczych. Ich doświadczenie oraz posiadanie odpowiednich uprawnień spowodowały, że profesjonalnie zajmują się także relokacją maszyn, zaawansowanych urządzeń oraz ogromnych linii technologicznych. Co nie zawsze jest proste. Wymaga to bowiem dodatkowo umiejętności planistycznych. Wiele z tych urządzeń trzeba bowiem najpierw bezpiecznie zdemontować w celu przewiezienia, a potem w miejscu docelowym ponownie zamontować. Produkcja zabudów do samochodów ciężarowych oraz dostawczych różnego przeznaczenia również nie stanowi dla nich żadnego problemu. Można więc śmiało stwierdzić, że są profesjonalistą w tego typu branży.

Oprócz tego zajmują się także rozprowadzaniem instalacji przemysłowych związanych ze sprężonym powietrzem i odpylaniem (wyciągi i odciągi zanieczyszczeń). Ich wiedza oraz doświadczenia spowodowały, że zajmują się także specjalistycznym doradztwem w tych dziedzinach. Jeśli więc chcesz zbudować konstrukcję stalową magazynu, zamontować instalacje przemysłowe sprężonego powietrza, wyciągi odciągi zanieczyszczeń i pyłu lub też potrzebujesz kogoś do relokacji maszyn możesz skontaktować się właśnie z nimi.