Podkład pod panele przy ogrzewaniu podłogowym? Zainwestuj w Multiprotect 1000

Przymierzając się do zamontowania wodnego ogrzewania w swoim domu trzeba dobrze przygotować się do tego tematu. Jest to bowiem ostatnimi czasy bardzo popularne, a w dodatku dobre rozwiązanie. Wielokrotnie stosując ogrzewanie podłogowe w całym domu, ludzie całkowicie rezygnują z grzejników. Jednak nie wszystkie posadzki nadają się do tego typu ogrzewania. Muszą bowiem przede wszystkim nie hamować ciepła, a mieć nawet bardzo wysoki współczynnik jego przewodzenia. Jednak to nie wszystko. Podłoga oprócz uwalniania ciepła musi być również i trwała, aby nie zniszczyła się szybko pod wpływem temperatury.
Ogrzewanie podłogowe najlepiej sprawdza się dlatego w kuchni i w łazience, gdyż płytki kamienne oraz ceramiczne najlepiej przewodzą ciepło. Co jednak w sytuacji, gdy ogrzewanie podłogowe chcemy zastosować w całym domu? Kafelków nie położymy bowiem w pokoju dziecięcym, salonie czy sypialni…
Przedsiębiorstwa zajmujące się produkcją różnego rodzaju wykończeń podłogowych znalazły rozwiązanie nawet i na ten problem. W swoich ofertach posiadają bowiem różnego rodzaju bardzo wytrzymałe podłogi drewniane jak i panele podłogowe, które są odporne na wysokie temperatury. Najważniejszym elementem przy kładzeniu paneli podłogowych na ogrzewanie podłogowe jest jednak odpowiedni podkład. W tym przypadku nie może on być bowiem zbyt gruby, dzięki czemu nie będzie hamował ciepła, którego droga będzie wtedy krótsza.
Idealnym podkładem pod panele dedykowanym właśnie na posadzki z ogrzewaniem podłogowym będzie tutaj Multiprotect 1000. Jest to ciężki, gęsty podkład z folia aluminiową o grubości jedynie 1,5mm. Gdzie w takim razie najlepiej kupić podkład Multiprotect 1000 w sklepie internetowym Podłogi24.net. Sklep ten ma bowiem długoletnie doświadczenie w tej branży, dzięki czemu doskonale zna się na tego typu rozwiązaniach. Oprócz podkładu znajdziecie tam również szeroki wybór wysokiej jakości paneli podłogowych. Wszystkie niezbędne elementy do wykończenia podłogi będziecie mogli otrzymać w jednym miejscu.