Nie wiesz gdzie spędzić letni urlop? Wybierz Mazury!

Sezon zimowy kojarzy nam się przeważnie z wyjazdem w góry oraz uprawianiem sportów zimowych. To czas, gdy prawie każdy marzy o spędzeniu choćby weekendu wśród pięknie ośnieżonych szczytów górskich. Niewiele jest osób, które myślą w tym czasie o zaplanowaniu letniego urlopu. Bardzo często zdarza się, że wraz z nadchodzącymi gorącymi i słonecznymi dniami stwierdzamy, że najwyższy czas zaplanować letnie wakacje. Niestety przeważnie okazuje się, że jest już za późno na spędzenie urlopu w wymarzonym miejscu, gdyż ci bardziej przezorni zapewnili już danemu hotelowi czy ośrodkowi wypoczynkowemu komplet rezerwacji. Po długich i jałowych poszukiwaniach miejsc noclegowych w interesującym nas czasie, jesteśmy zmuszeni niestety wziąć to, co zostało. Kończy się to zazwyczaj urlopem spędzony na codziennych, długich, rodzinnych wędrówkach z miejsca noclegu na plażę, z bagażem w postaci dmuchanego materaca, wiaderek i łopatek dla pociech, leżaka, koca, ręczników, torby z przekąskami i Bóg wie czym jeszcze. Często podczas urlopu mamy okazję oglądać taki widok, a jeszcze gorzej jeśli sami go stanowimy. Trudno nazwać tak spędzony urlop urlopem wypoczynkowym. Jednak nie musi tak być. Jeszcze zimą trzeba zastanowić się, gdzie chcielibyśmy spędzić letnie wakacje.

Można wtedy nie tylko zarezerwować termin w naprawdę wyjątkowych miejscach, ale także znając cenę pobytu, zaplanować rodzinny budżet tak, aby móc skorzystać ze wszystkich dostępnych tam atrakcji. Warto wybrać sprawdzony i wiarygodny ośrodek wypoczynkowy, który posiada bogatą ofertę zarówno dla wczasowiczów pragnących słodkiego lenistwa jak i dla tych preferujących aktywny wypoczynek. Jednym z takich właśnie miejsc jest z pewnością mazurski Ośrodek Wczasowy HELENA. Położony jest on w bardzo urokliwym miejscu nad słynącym z przejrzystych wód jeziorem Gołdopiwo. Jezioro i jego okolice objęte są strefą ciszy, co umożliwia urlopowiczom prawdziwy odpoczynek wśród urokliwej mazurskiej przyrody. Mazury w odróżnieniu od przepełnionych nadbałtyckich plaż i większych górskich miejscowości, pozwalają odetchnąć i dają wiele możliwości dla osób zdecydowanych na spędzenie tam wakacji.

Ośrodek Wczasowy HELENA jest położony w samym ich centrum – krainie Wielkich Jezior Mazurskich. Aby zorganizować sobie pobyt w tym właśnie miejscu wystarczy tylko wpisać w wyszukiwarce: ośrodek wczasowy Mazury lub ośrodek wypoczynkowy Mazury. Każdy, kto spędzał tam wczasy może polecić go z całą odpowiedzialnością. Na infrastrukturę ośrodka składają się 2 budynki hotelowe, domki letniskowe oraz miejsca pozwalające na aktywny wypoczynek jak choćby boisko do koszykówki, czy plac zabaw dla małych urlopowiczów. W budynkach znajduje się także siłownia, kręgielnia, pokój zabaw dla dzieci,sauna oraz jacuzzi. Ośrodek posiada własną linię brzegową, wypożyczalnię sprzętu wodnego oraz miejsce na grilla i ognisko. Wieczory można miło spędzić w kawiarni z tarasem widokowym lub sali kominkowej. Teren ośrodka to idealne miejsce dla miłośników spacerów. Skalniaki, krzewy ozdobne oraz zaciszne altanki z ławeczkami tworzą niezapomniany klimat. Ośrodek Wypoczynkowy HELENA to naprawdę wyjątkowe miejsce, które gwarantuje prawdziwy wypoczynek wśród przyrody z dala od hałasu. Każdy znajdzie tam z pewnością coś odpowiedniego dla siebie.