Jerzy Romanowski – Twój trener indywidualny

Któż z nas nie pragnie mieć wspaniałej, szczupłej sylwetki. Jedni chcą się ładnie prezentować, inni pragną dobrze wyglądać jedynie dla samych siebie, jeszcze inni stawiają po prostu na zdrowie. Warto zatrzymać się na chwilę i zwrócić uwagę na ten fakt zwłaszcza w czasach, w których grozi nam otyłość społeczna. Żyjąc w ciągłym biegu często sięgamy po kaloryczne, niezdrowe jedzenie. Rzadko uprawiamy sporty, a do tego robimy się bardzo wygodni, coraz częściej rezygnujemy ze spacerów, jazdy na rowerze, ponieważ wolimy nawet bardzo krótkie trasy pokonywać samochodem.


Niektórzy chcąc spełnić marzenia o idealnej sylwetce korzystają z dostępnych w internecie treningów, inni na własną rękę dobierają sobie zestaw ćwiczeń i trenują samodzielnie. Mimo, że każdy z nas chciałby jak najlepiej wyglądać nie jest łatwo samemu wyznaczyć sobie zadania dla osiągnięcia szczupłej sylwetki i zgodnie z nimi postępować. Ciężko jest być samemu na tyle konsekwentnym, aby regularnie chodzić na siłownię lub ćwiczyć w domu jak również korzystać z różnego typu diet. Często również zdarza się, że wprowadzane przez nas ćwiczenia nie przynoszą planowanego efektu, gdyż będąc laikami w tej branży dobieramy je nieodpowiednio do redukcji tkanki tłuszczowej lub poprawy masy mięśniowej w różnych partiach ciała.
Często widzimy w mediach, że niektóre sławne osoby chcąc uzyskać idealną sylwetkę korzystają z usług tak zwanego trenera indywidualnego. Obecnie jednak nie jest to zarezerwowane jedynie dla gwiazd. Każdy z nas bowiem, bez względu na wiek oraz płeć może skorzystać z usług trenera indywidualnego, dzięki czemu pod okiem specjalisty szybciej uzyskamy zamierzony efekt.
Jeśli pragniecie skorzystać z usług trenera indywidualnego warto zwrócić uwagę na osobę Jerzego Romanowskiego, który posiada długoletnie doświadczenie jako trener personalny. Kraków posiada wielu trenerów, jednak nie każdy potraktuje Was tak indywidualnie. Nie tylko pomoże ustalić indywidualny plan ćwiczeń w zależności od zamierzonego efektu, ale też rozpisze odpowiedni plan żywieniowy skorelowany z celami treningowymi. Dieta będzie dobierana również indywidualnie do Waszych potrzeb – uwzględni nie tylko Waszą kondycję fizyczną ale również możliwości finansowe, a przede wszystkim stan zdrowia, dzięki czemu nie będziecie odczuwać głodu ani przemęczenia.


Trener Jerzy Romanowski na swojej stronie oprócz treningów redukujących tkankę tłuszczową oraz poprawiających masę mięśniową posiada również treningi prozdrowotne, które pozwalają odzyskać sprawność fizyczną i wzmocnić kręgosłup po przebytych urazach. Bardzo ciekawym treningiem, który Pan Jerzy prezentuje na swojej stronie jest trening z którym możecie przygotować się do sezonu narciarskiego – polega na poprawie kondycji, a przede wszystkim na wzmocnieniu dolnych partii mięśniowych.
Bez względu na to jaki efekt chcecie uzyskać, czy zależy Wam na smukłej sylwetce, masie mięśniowej, poprawie stanu zdrowia czy kondycji „trener personalny Kraków” – Jerzy Romanowski pomoże Wam uzyskać zamierzony cel, a wykonywane ćwiczenia przynoszące efekty pomogą również poprawić Wasze samopoczucie oraz zdrowie psychiczne.