Dbajmy o środowisko! Wybierajmy torby materiałowe!

Ostatnimi czasy coraz większym zainteresowaniem cieszą się torby płócienne czy torby bawełniane. Zastąpiły one tradycyjne reklamówki foliowe, które były bardzo szkodliwe dla środowiska. Zawierały bowiem polietylen, a rozkładały się miliony lat. Torby materiałowe nieustannie są na czasie. Sklepy same starają się we własnym zakresie oferować klientom tego typu rozwiązania do pakowania w nie swoich zakupów, niezależnie czy są to sklepy spożywcze, odzieżowe czy drogeria.

Wykorzystują je bowiem jako pewnego rodzaju formę reklamy. Nie dość, że stawiają się w oczach klientów jako firma proekologiczna, dbająca o środowisko. To ponadto można na tego typu torbie nadrukować co się tylko chce. Dzięki temu firmy nadrukowują swoje loga, wiodące produkty czy daną markę. Coraz więcej firm woli inwestować właśnie w tego typu promocję niż w tradycyjne bannery reklamowe czy ulotki. Torby materiałowe z nadrukiem nie dość, że są ekologiczne to w dodatku są wytrzymałe. Klienci zabierają je po zakupach do domu, a później korzystają z nich ponownie. Dzięki czemu firmy przypominają o sobie swoim klientom przez dłuższy czas niż miałoby to miejsce przy tradycyjnej ulotce.

Niezależnie jaką formę promocji dla naszej firmy wybierzemy, wszelkie dostępne na rynku rozwiązania związane z nadrukami możemy znaleźć na stronie internetowej przedsiębiorstwa poligraficzno-reklamowego “Art-press”. Firma ta posiada długoletnie doświadczenie. Doskonale zna się na rzeczy i wykonuje usługi na najwyższym poziomie. Oprócz tradycyjnych bannerów, ulotek, wizytówek czy pieczątek w ich ofercie znajdziemy właśnie torby ekologiczne z nadrukiem, bluzy i koszulki z nadrukami oraz masę innych gadżetów. Realizacja wszelkich zamówień opiera się na materiałach dostarczonych przez klientów.

Na życzenie wykonują również indywidualne projekty. Większość zamówień realizują już w ciągu 24 godzin od momentu przekazania wszystkich materiałów przez klientów. Dużym udogodnieniem jest również dowolność złożenia zamówienia. Możemy dokonać tego za pomocą SMSa.