Pieczątki Wagraf – jakość wykonania i przystępna cena!

Pieczątka firmowa tylko w e-pieczątki24.pl!

Jeśli szukasz sprawdzonej i pewnej pieczątki dla swojej firmy idealnym rozwiązaniem będą pieczątki serii Wagraf. Są one bardzo cenione i polecane przez klientów. Charakteryzują się bardzo wysoką jakością wykonania, posiadają bowiem niezawodny mechanizm. Poza tym mają wygodne zamknięcie oraz szeroką ofertę kolorów. W zależności od potrzeb możemy wybrać różne modele z tej serii, a mianowicie Wagraf, Wagraf A2 czy Wagraf A3.

Ich mechanizm opiera się na nowoczesnej technologii flash, co gwarantuje chociażby cichą pracę. Pieczątki z serii Wagraf mają doskonałą jakość odbicia. Bez uzupełniania tuszu możemy wykonać ponad 25 000 odbić. Dużym ułatwieniem w pracy jest również i to, że istnieje możliwość uzupełnienia tuszu bez konieczności wymiany poduszek. Pieczątki z serii Wagraf to bardzo nowoczesne, tak zwane pieczątki flashowe. W porównaniu z innymi automatami mają dużo większy obszar tekstowy. Dzięki temu nie musimy umieszczać wyłącznie nazwy firmy, adresu oraz numeru NIP. Możemy dodać na przykład adres e-mail lub telefon kontaktowy do firmy co znacznie ułatwi klientom późniejszy kontakt.

Gdzie możemy udać się po szeroki wybór tego rodzaju pieczątek? Najlepszym rozwiązaniem będzie sklep internetowy e-pieczątki24.pl. Ich siedziba znajduje się w Poznaniu, jednak swoje produkty oferują klientom z całej Polski. Posiadają szeroki asortyment produktów oraz bardzo przystępne ceny. Oprócz pieczątek Wagraf otrzymamy tam również pieczątki Modico czy pieczątki Nomo oraz wszelki asortyment do nich, jak na przykład tusz do pieczątek. Są znani z tego, że zamówione pieczątki są w stanie wykonać już w 5 minut. Jeśli więc jesteś mieszkańcem innego rejonu Polski, Twoje pieczątki będą u Ciebie już następnego dnia roboczego. Poza tym ceny widniejące na sklepie są cenami kompletnymi. Nie musimy więc się martwić, że za nadruk tekstu będziemy zmuszeni dokonać dodatkowej opłaty.

Jeśli chcecie zapoznać się z całą ofertą sklepu internetowego wejdźcie na stronę e-pieczatki24.pl.