Czy legalny bukmacher może stanowić dodatkowe źródło zarobku w 2019 roku?

Wiele osób zadaje sobie pytanie: czy na legalnych zakładach bukmacherskich można zarobić? Czy może stanowić to nasze dodatkowe źródło zarobku?

Odpowiedź tak naprawdę jest dwojaka, gdyż aby móc zarabiać na zakładach bukmacherskich trzeba posiadać dwie rzeczy – wiedzę na temat danej dyscypliny, oraz niesamowitą samokontrolę.

Jeżeli zabraknie nam jednej z tych rzeczy, to mamy niemalże pewne jak w banku, że stoczymy się na samo dno. Dlaczego tak się dzieje? Dlaczego sama wiedza nie wystarczy? Otóż, jeżeli znamy się doskonale na wybranej dyscyplinie sportu, a nie posiadamy samokontroli, to wtedy przy każdej porażce będziemy próbowali – mówiąc hazardowym slangiem – „odegrać się” na wszelkie możliwe sposoby. Sprawi to, że nasze stawki zaczną rosnąć w drastycznym tempie, co na pewno zaprowadzi nas na skraj przepaści.

Co w przypadku, gdy posiadamy obydwie te rzeczy – jesteśmy w stanie kontrolować naszą grę, i znamy się na dyscyplinie sportu? Wtedy, podczas legalnej gry u bukmachera „zje” nas podatek, który pobierany jest od każdego zakładu. Bo nie dość, że bukmacher ma nad nami przewagę tzw. marży (przy dwóch zdarzeniach losowych, których prawdopodobieństwo trafienia wg bukmachera jest takie same, mamy kursy 1,85-1,85 a nie 2.00-2.00), to jeszcze od każdej stawki tracimy 12% jej wartości! Czyli, stawiając zakład za 100 zł, zakładamy się tak naprawdę za 88 zł, bo 12 zł jest pobierane na poczet podatku.

Poczytaj o bukmacherze totalbet na serwisie Betun.pl, a także o betfan. Zapraszamy!